Posted on

Rozžiarte váš domov ohurujúcimi vonkajšími svetlami

Snívali ste už o tom, že váš domov bude vyzerať útulne a teplo, keď príde noc? Potom výber vonkajších svetiel Volino je pre vás tá správna voľba. To čo chcete, je použiť silné svietidlá, ktoré vám umožnia vidieť záhradu aj v tme. Ich jas však musí byť v súlade s interiérovými ​​svetlami, ktoré svietia cez vaše závesy. To čo vážne nechcete je, aby vaše vonkajšie svetlá prežiarili fasádu vášho domu.

Posted on

Led reflektory pre dom

Napriek tomu, že LED existuje už dlhšiu dobu, až nedávno bola uznaná ako hlavný zdroj domáceho osvetlenia. Zatiaľ čo žiarovky boli štandardné už mnoho rokov, v súčasnosti sa nahrádzajú náhradnými zdrojmi šetriacimi energiu, ako sú LED. Spínač osvetlenia však môže byť zložitý na pochopenie. Tento článok obohatí vaše vedomosti o LED reflektoroch.

Posted on

LED osvetlenie

LED osvetlenie je účinné v mnohých ohľadoch, najmä pri šetrení energie. Môže ušetriť veľa peňazí v porovnaní so žiarovkami. Správna zmes jasu a farby vám poskytne požadovanú kvalitu svetla. Tento článok vám pomôže, kedykoľvek budete chcieť použiť najlepšiu LED kdekoľvek vo vašom dome.

Posted on

LED Reflektory

LED alebo dióda emitujúca svetlo existuje už dlho. V skutočnosti vaša baterka a digitálne hodiny ich používajú už mnoho rokov. Avšak len nedávno sa LED začali považovať za hlavný zdroj domáceho osvetlenia. Žiarovky, žiariče a neefektívne žiarovky, ktoré sa už mnoho rokov považovali za bežné, sú teraz na ceste von. Dnes sú nahradené alternatívami zdrojmi svetlo, ktoré šetria energiu, ako sú napríklad LED svetlá. Pri prechodu na túto možnosť osvetlenia existuje niekoľko faktorov, ktoré musíte zvážiť pri hľadaní LED reflektorov.

Posted on

LED pásy, farebné LED RGB pásky

LED sú čoraz módnejšie. Rýchlo sa stali najlepšou voľbou pre domáce i kancelárske osvetlenie. Najlepšia vec na svetelných LED pásikoch je, že ich môžete úplne prispôsobiť pre osvetlenie tak, aby to vyhovovalo vašim vlastným záujmom bez ohľadu na miesto. Dôvodom, prečo sú LED svetlá výhodnejšie než tradičné žiarovky alebo žiarivky, je to, že sú efektívne, jasnejšie a viac flexibilné. LED sú skvelá vec pre dizajnérov interiérov, architektov alebo pre každého, kto si želá zahrnúť štýlový dizajn do svojho domu, do kancelárie alebo dokonca do vozidla. Svetelné LED pásiky umožňujú rozsvietiť malú oblasť, na ktorú sa zvyčajne môže zabudnúť, napríklad pod(Viac …)