Posted on

LED svetlá H7 – Prečo prepnúť na LED svetlomety?

Pri výbere predných svetiel pre vaše vozidlo by ste mali zvážiť množstvo faktorov. Po prvé a predovšetkým, kupujúci musia pochopiť komponenty svetlometov, primárny rozdiel medzi svetlometmy so zapečatenými lúčmi a žiarovkami svetlometov a klady a zápory rôznych druhov žiaroviek. Majitelia automobilov by mali vedieť aj to, ako technológia LED zlepšuje vývoj automobilových svetlometov, ako aj faktory, ktoré ovplyvňujú kvalitu LED žiaroviek pri výbere žiaroviek LED. Kupci sa tiež musia uistiť, že LED žiarovky sú kompatibilné s ich vozidlami a že dodržiavajú zákony.  Kupujúci by tiež mali zvážiť spôsoby, ako premeniť na LED žiarovky svetlometov pre optimálne jazdné podmienky.

Posted on

H7 LED automobilové svetlomety

V poslednej dobe sú svetlomety štandardné takmer vo všetkých automobiloch. Ako používateľ ich budete musieť z rôznych dôvodov znova a znova nahradzovať. Napríklad, možno budete chcieť upgradovať na najnovšiu kvalitu, nahradiť rozbité alebo jednoducho pre estetické účely. Pre akýkoľvek motív existuje veľa faktorov, ktoré je potrebné zohľadniť. Tento článok obohatí vaše chápanie svetlometov kritickou analýzou.

Posted on

Led automobilové svetlomety

LED auto svetlomety sú nielen krásne, ale aj dobre navrhnuté. V skutočnosti dávajú vášmu automobilu atraktívny moderný vzhľad. Úderné svetlo, ktoré produkujú, priťahuje pozornosť a pohľady zo všetkých smerov. Inými slovami, vyjadríte sa bez slov. Správna voľba svetla dopĺňa vozidlo do jeho najlepšieho potenciálu. Presne to robia produkty OSRAM LED. Pozrite sa na dokonalý dizajn pre interiérové aj exteriérové osvetlenie.