LED auto svetlomety sú nielen krásne, ale aj dobre navrhnuté. V skutočnosti dávajú vášmu automobilu atraktívny moderný vzhľad. Úderné svetlo, ktoré produkujú, priťahuje pozornosť a pohľady zo všetkých smerov. Inými slovami, vyjadríte sa bez slov. Správna voľba svetla dopĺňa vozidlo do jeho najlepšieho potenciálu. Presne to robia produkty OSRAM LED. Pozrite sa na dokonalý dizajn pre interiérové aj exteriérové osvetlenie.

Exteriérové osvetlenie

Vonkajšie osvetlenie spôsobuje, že vaše auto pekne svieti a je atraktívne, či už je schválené ECE alebo len pre terénne účely. Existujú tri perfektné sady, ktoré spadajú do tejto kategórie a môžu dobre padnúť vášmu vozidlu.

LEDriving hmlové svetlá

Jedná sa o atraktívnu sadu, ktorá je dodávaná s doplnkovými montážnymi konzolami. Obľúbenosť tohto modelu možno pripísať skutočnosti, že sa dá prispôsobiť takmer všetkým typom áut. V skutočnosti sú všetky svetlomety LEDriving v tomto kontexte najviac výkonnými produktmi. Poskytujú najmodernejšiu technológiu LED (H7 LED žiarovkami, …) pre rôzne štýly, veľmi jasné svetlo a dlhú životnosť pre extra výkon.

Led automobilové svetlomety

LEDriving XNARC

LEDriving XENARC je ideálnou voľbou pre vozidlá Golf VI. Tieto svetlomety dávajú automobilu veľmi výrazný vzhľad. Navyše je možné vylepšiť halogénové svetlomety na xenónové pomocou denného LED svietenia. S touto kombináciou sú výsledkom prevratného a výnimočného produktu tri možnosti: Black Edition, Chrome Edition a GTi Edition. Tieto produkty majú oveľa vyššiu úroveň jasu, väčší svetelný rozsah a svetlejšie svetlo v porovnaní s bežnými halogénovými svetlometmi. S týmito nádhernými xenónovými reflektormi môžu vodiči efektívne rozpoznávať dopravné značky a možné nebezpečenstvo na ich ceste dostatočne rýchlo.

Interiérové osvetlenie

Osvetlenie v aute môže byť veľmi osviežujúce. Vy osobne navrhujete osvetlenie vo svojom automobile tak, aby zodpovedalo vašim požiadavkám. Vytvorená osvetľovacia atmosféra môže byť príťažlivá a príjemná nielen pre vás, ale aj pre ostatných, s ktorým budete jazdiť. Výrobky LEDambient Connect môžu vylepšiť vzhľad interiéru vozidla silnými farbami. Navyše môžete získať maximálne výhody z aplikácie OSRAM LEDambient Connect, ktoré vám pomôžu spravovať farby a režim v rytmu vašej skladby. Pozrime sa aspoň na dve štýlové LED diódy, ktoré možno ovládať aplikáciou.

Tuningové svetlá LEDambient Connect

Tieto produkty sú navrhnuté tak, aby dokonale osvetľovali interiér vášho vozidla. Ich inštalácia a prevádzka sú veľmi jednoduché. Okrem toho sú svietidlá veľmi flexibilné. Sú samolepiace, čo je dôvod, prečo je možné ich ľahko nainštalovať. Navyše bezplatná aplikácia OSRAM LEDambient CONNECT umožňuje individuálne spravovať farby, režim a rôzne prispôsobené produkty jediným zariadením prostredníctvom pripojenia Bluetooth.

Interiérová súprava LEDambient

S týmto sa interiér vášho vozidla môže osvetliť nielen silným, ale aj dlhotrvajúcim svetlom. Sú tiež samolepiace a veľmi ľahko sa inštalujú. Vlastne ani nepotrebujete skrutky ani spájky. Má mimoriadne silné svetlo, ktoré poskytuje dokonalú odrazivosť.

V zhrnutí vyššie uvedených: máte veľa možností, pokiaľ ide o osvetlenie, či už exteriérové alebo interiérové. Produkty OSRAM patria medzi najlepšie kvality na trhu. Výrobky na osvetlenie interiéru uvedené v tomto článku však nemajú schválenie EHK, a preto by sa nemali používať na exteriérové účely.

Príspevky z rovnakej kategórie: